KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235193
nr 1423 5193
Mats Nörle
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, "Utsikt från slussen". Signerad. Olja på pannå, 25x60, yttermått inklusive ram: 31x67 cm
Mats Nörle, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:38:16
4/10 20:33:16